home
inwestycja
historia
kontakt
Zenit Blossom Center
Azure Lotus
Budynek, z którego każdej ściany tchnąć będzie silny powiew skłaniający do interakcji międzyludzkich. Jego główną siłą będzie moc słowa. Lazurowa niebieskość kojarzona z pięknymi zatokami jest symbolem płynącej, miłej konwersacji. Krystalicznie czyste potoki słów będą miały niezwykłą moc we wnętrzu tego budynku. Zapewniamy, że każda rozmowa biznesowa się uda, a pertraktacje będą owocne dopóki pozostaniecie pod błękitnymi ścianami Azure Lotos. Kwiat Lotosu swoimi jedwabistymi płatkami, którym nie straszne trudy rynku otuli każdą próbę negocjacji magią perswazji.
wolne powierzchnie
galeria zdjęć
plan budynku
Azure Lotus Komunikacja
Crystal Lily
To budynek, który lśni w promieniach słońca tysiącem barw. Jest niepowtarzalnym symbolem wolnego ducha artyzmu. Właśnie w nim znajdą miejsce wszyscy, których kreacja niepowtarzalnego jest codziennością, a malowanie wyobraźnią chlebem powszednim. Kryształ istnieje, by skupiać w sobie barwy świata, wypełniać energią każde wnętrze i pozostawiać umysły czystymi i skoncentrowanymi, lilia zaś nadaje nieskazitelnej kreatywności, aby nic nie zmąciło artystycznej weny, ani zaciekłych logicznych rozważań.
wolne powierzchnie
galeria zdjęć
plan budynku
Crystal Lily Kreatywność
Golden Orchid
Luksusowy, pierwszy budynek inwestycji znany przez Łodzian jako Centrum Biurowe Zenit. Jego marmurowe wnętrze oddycha złotem Orchidei i dotyka tchnieniem wykwintności każdego, kto przekroczy jego progi. Industrialne wypełnienie nie pozwala opuścić mu ducha wspaniałej Łodzi, a czerwona cegła ociepla go, by nie zatonął w chłodzie przezroczystego szkła i ciemnego marmuru. To wyjątkowo zbalansowany budynek dla wszystkich, którzy pragną wnętrza pełnego nowoczesnej wspaniałości okraszonej symbolami stylu przeszłości miejskiej.
wolne powierzchnie
galeria zdjęć
plan budynku
Golden Orchid Luksus
Crimson Rose
Powierzchnie, które są królewskim wypełnieniem całości inwestycji. Niczym dumna róża Crimson Rose stoi w samym centrum osiedla. Karmazynowe płatki nadają wnętrzom blasku i pasji, a godne arystokratycznego smaku lobby zachwyca niebanalnym wykonaniem. Wejście do budynku to hołd złożony pałacowym wnętrzom dawnych lat, a po przejściu przez drewniane wrota zostaniemy zachwyceni nowoczesnym stylem połączonym z klasyką sztukaterii minionego wieku.
wolne powierzchnie
galeria zdjęć
plan budynku
Crimson Rose Pasja
Lavender Iris
Wnętrza, w których każdy może czuć się doskonale. Ich zręcznie dostosowujące się ściany dają możliwość wyjątkowym aranżacjom. Główną cechą budynku jest to, że ma on reprezentować własny, niepowtarzalny styl, jednocześnie będąc naznaczony duchem dawnej łódzkiej architektury miejskiej. Fiolet zachęca do tworzenia, a irys to kwiat znany i niemalże codzienny, jak i zachwycający jednocześnie. Właśnie taki ma być ten budynek. Codziennie pogodnie ciepły, a z drugiej strony posiadający swoją niepowtarzalność, dzięki której odznacza się delikatnością i twardym charakterem.
wolne powierzchnie
galeria zdjęć
plan budynku
Lavender Iris Styl